4 LINE Office Furniture
WhatsApp

Teknik Destek

Destek ve özel ürünler
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

4 LINE Office Furniture

4 LINE Office FurnitureTANIŞALIM;

 

Sektöre 2004 yılında AMASYA merkezde küçük bir atölyede başlayan 4LİNE,

2009 yılında talepler doğrultusunda 4LİNE OFİS MOBİLYALARI olarak üretimini AMASYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE 8000m2 kapalı 1100m2 açık alanda yeni ve konforlu ürünlerinin üretimine başlayarak 2016 yılında ise SAMSUN karayolu üzerinde 2000m2’lik mağazamızda ürünlerimizi siz değerli misafirlerimize sergileyerek büyümeye devam etmiştir.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Her işin başlangıcı sloganı ile yola çıktığımız bu yolda en önemli ilkemizin sizi memnun etmek olduğunun bilincinde yenilikçi ve konforlu ürünlerimizle bölgemizin lider mobilya şirketi olmak 4LİNE ailesi olarak vizyonumuzdur.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Ürünlerimizi dünya standartlarında tüketicilerimizin farklı isteklerine uygun doğa dostu kaliteli olarak oluşturmak ve üretmektir.

 

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

 

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için tüm çevre yasa ve yönetmenliklerine uyarak

Çevre etkilerini kontrol altına tutarak bu etkileri azaltarak çevresel performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilincin tüm ürün üretim faaliyetini ‘Operasyonel İş Mükemmelliği’ ile gerçekleştirerek gelecek kuşaklara yaşanabilir temiz bir çevre bırakmaktır.


Teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde çevreye en az zarar veren uygun teknolojileri kullanıp ham madde kullanımını azaltarak, doğal kaynakların korunması sağlamak.


Çevresel performansımız sürekli iyileştirmesi yönünde çevre yönetim sistemimizi geliştirmek.

Çevreye olan sorumluluklarımız konusunda tüm çalışmalarımızı, taşeronlarımız ve çevre halkını bilinçlendirerek katılımlarını sağlamak.

Ürünün çevresel etkilerinin iyileştirilebilmesi için tedarikçilerle ve müşterilerle sürekli iletişim içerisinde bulunmak.

Üretim taşıma, stoklama, işletme, arıtma ve bakım faaliyetleri sonucu oluşabilecek atık azaltarak geri dönüşüm ve yeniden değerlendirme alternatiflerini değerlendirmek.

İş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde oluşabilecek acil durum risklerini azaltarak, sağlık güvenlik ve çevre bütünlüğünü oluşturmaktır.

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

4 LINE’da kalite; ofis mobilyaları sektöründe, müşteri istek ve şartlarına tam uygunluğunu sağlayacak düzeyde performans üstünlüğü göstererek, müşteri tatmini esas alınmaktır.

Müşterilerimize güvenilir, performansı yüksek ürün ve hizmetler sunmak,

İlgili standartlara yasal mevzuatlara uygun çalışmak,

Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirerek sektörümüzde tercih edilen firma imajını korumak; KALİTE POLİTİKAMIZDIR.

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

Özgün tasarımlar

Hızlı yenilenme

Esneklik

Çözüm ortağı olmak

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun E-BÜLTEN